Anping Jinghua Steel Grating Metal Wire Mesh co., Ltd

Producent paneli dla zwierząt hodowlanych i krat stalowych.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPanele Stall Horse

wysokiej jakości modułowe produkty z koni dla koni stabilny przedni panel

Orzecznictwo
Chiny Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Certyfikaty
Chiny Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kilka dni temu dokonaliśmy oceny twoich próbek kratek. Ewaluacja była bardzo pozytywna, szczególnie twój spaw spawalniczy!

—— Alon

W końcu otrzymałem stajnię. Cieszę się, że jakość jest taka sama jak w przypadku próbki. Obiecuję, że wkrótce otrzymasz więcej zamówień.

—— Piotr

Twoje usługi są fantastyczne, ponieważ po prostu składam zamówienie w styczniu, a towary dotarły tak szybko.

—— Dariimaa

Im Online Czat teraz

wysokiej jakości modułowe produkty z koni dla koni stabilny przedni panel

duży.img.alt
mały.img.alt mały.img.alt

Duży Obraz :  wysokiej jakości modułowe produkty z koni dla koni stabilny przedni panel

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hebei, Chiny
Nazwa handlowa: JH Horse Stable
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Stajnia
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 kawałków
Szczegóły pakowania: hurtowo
Czas dostawy: 45 dni
Zasady płatności: T / T,, L / C, Western Union, D / P
Możliwość Supply: 50 / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
materiał: stal ocynkowana ogniowo Styl drzwi: przesuwne drzwi
Ładuje wykres: Ciężki, średni, lekki aplikacji: Stajnia
Ładowność: Doskonały
High Light:

european horse stall fronts

,

modular horse stall kits

wysokiej jakości modułowe produkty z koni dla koni stabilny przedni panel

Celem tego badania była ocena jakości mikrobiologicznej powietrza w trzech ośrodkach jeździeckich różniących się systemami utrzymania koni. Próbki powietrza zostały pobrane w jednym obiekcie z systemem utrzymywania koni w wolnym wybiegu i dwóch z boksami różnej wielkości. Próbki pobierano przez okres 3 lat (2015–2017), cztery razy w roku (wiosna, lato, jesień, zima), aby ocenić wpływ zmian sezonowych. Występowanie tlenowych bakterii mezofilnych, grzybów pleśniowych, promieniowców, Staphylococcus spp. I Escherichia coli określono metodą zderzenia powietrznego na płytkach Petriego za pomocą odpowiednich pożywek mikrobiologicznych. W tym samym czasie zmierzono temperaturę powietrza, wilgotność względną i stężenie cząstek stałych (PM10, PM2,5). Stwierdzono, że system utrzymywania koni wpływa na występowanie badanych drobnoustrojów w powietrzu. W trakcie 3-letniego okresu badań w obiektach wyposażonych w system kratownicy zaobserwowano wyższą temperaturę i wilgotność, a także stężenie cząstek stałych - które notorycznie przekraczały wartości graniczne. Powietrze pobrane z największego ośrodka jeździeckiego, z największą liczbą koni i systemem utrzymywania koni w boksach, również charakteryzowało się największym zanieczyszczeniem mikrobiologicznym. Między innymi bakterie z następujących rodzajów: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bacillus spp. Oraz E. coli i grzyby z rodzajów Aspergillus, Fusarium, Mucor, Rhizopus, Penicillium, Trichothecium, Cladosporium i Alternaria zostały zidentyfikowane w analizowane próbki.

Stajnie i inne budynki inwentarskie są nie tylko miejscem hodowli i trzymania zwierząt, ale także miejscem pracy dla ludzi. Stan sanitarny powietrza w stajniach ma bezpośredni wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie osób pracujących z końmi i samych zwierząt. Przyczyny gromadzenia się zanieczyszczeń to częste w takich miejscach wysokie stężenie pyłu organicznego, a także niewielki przepływ powietrza do pomieszczeń, w których trzymane są zwierzęta. W budynkach inwentarskich zanieczyszczenie powietrza pochodzi głównie ze zwierząt, ich odchodów, pasz i ściółki (Lloyd i in. 2003). Mikroorganizmy tworzące bioaerozole w pomieszczeniach inwentarskich charakteryzują się oportunistyczną wirulencją, ale w przypadkach obniżonej odporności, okresowo występującej u ludzi lub zwierząt, powietrze może być źródłem patogennych szczepów powodujących choroby odzwierzęce i choroby epizootyczne. Mikroorganizmy w powietrzu, które mogą stanowić zagrożenie epidemiologiczne i można je znaleźć w pomieszczeniach inwentarskich, obejmują enteropatogenne szczepy Escherichia coli i innych bakterii pochodzenia kałowego, a także Staphylococcus spp., Pseudomonas spp., Acinetobacter spp. I Erwinia spp., Które mogą mieszkać w ściółce lub osiadają na cząstkach pyłu i razem stanowią zagrożenie dla zdrowia w postaci bioaerozolu (Zucker i in. 2000; Elfman i in. 2009; Witkowska i in. 2012; Korzekwa i in. 2015). Grzyby pleśniowe, w tym Cladosporium spp., Alternaria spp., Aspergillus spp., Penicillium spp., Fusarium spp .; ich zarodniki i metabolity; mikotoksyny i alergiczne promieniowce również stanowią poważne zagrożenie; ich obecność w powietrzu stajni negatywnie wpływa na zdrowie ludzi i zwierząt (Korzekwa i in. 2015). Zagrożenia toksykologiczne występują szczególnie w tych pomieszczeniach inwentarskich, w których zaniedbanie prowadzi do gromadzenia się kału, zanieczyszczonej paszy, brudu i nadmiernej wilgotności. Często przyczyną złego stanu sanitarnego są wady technologiczne (np. Nieodpowiednie rozwiązania materiałowe i konstrukcyjne, brak wentylacji), niewłaściwa obsługa lub zaniedbanie napraw obiektów dla zwierząt (Duchaine i in. 2000; Chang i in. 2001).

Szczegóły produktu:

Imię wysokiej jakości modułowe produkty z koni dla koni stabilny przedni panel
Rozmiar

10 stóp x 7 stóp (3 m * 2,2 m), 12 stóp x 7 stóp (3,6 m * 2,2 m) i 14 stóp x 7 stóp (4 m * 2,2 m).

dowolne inne rozmiary, które lubisz

Materiał Rama ramy 2 ”x 2” (50 * 50 mm), mocny kanał U do przyjęcia płyt T&G
koniec Wykończenie proszkowe lub ocynkowane ogniowo
Korzyść

Pełne spoiny sprawią, że kabiny będą mocne i trwałe.

Żadne ostre krawędzie nie zapewniają bezpieczeństwa ludziom i koniom.

Jarzmo drzwi pozwala koniom wystawić głowę na zewnątrz.

Powłoka lakierowana proszkowo: Możemy PC na dowolny kolor. Powiedz, kolor czarny, kolor niebieski, kolor zielony Hunter itp.

Łatwy montaż: użyj wytrzymałych śrub lub innego złącza do połączenia.

Szczegóły kontaktu
Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd

Osoba kontaktowa: Vicky You

Tel: +8613833871025

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty