Anping Jinghua Steel Grating Metal Wire Mesh co., Ltd

Producent paneli dla zwierząt hodowlanych i krat stalowych.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyEuropejskie kramy dla koni

Karbonizowana deska bambusowa do obory dla koni Stajnia dla koni, ekologiczna

Orzecznictwo
Chiny Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Certyfikaty
Chiny Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kilka dni temu dokonaliśmy oceny twoich próbek kratek. Ewaluacja była bardzo pozytywna, szczególnie twój spaw spawalniczy!

—— Alon

W końcu otrzymałem stajnię. Cieszę się, że jakość jest taka sama jak w przypadku próbki. Obiecuję, że wkrótce otrzymasz więcej zamówień.

—— Piotr

Twoje usługi są fantastyczne, ponieważ po prostu składam zamówienie w styczniu, a towary dotarły tak szybko.

—— Dariimaa

Im Online Czat teraz

Karbonizowana deska bambusowa do obory dla koni Stajnia dla koni, ekologiczna

Karbonizowana deska bambusowa do obory dla koni Stajnia dla koni, ekologiczna
Karbonizowana deska bambusowa do obory dla koni Stajnia dla koni, ekologiczna Karbonizowana deska bambusowa do obory dla koni Stajnia dla koni, ekologiczna

Duży Obraz :  Karbonizowana deska bambusowa do obory dla koni Stajnia dla koni, ekologiczna

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hebei, Chiny
Nazwa handlowa: JH Horse stable
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Spawana krata stalowa
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Szczegóły pakowania: hurtowo
Czas dostawy: 45 dni
Zasady płatności: T / T,, L / C, Western Union, D / P
Możliwość Supply: 600 ton / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa handlowa: Eco-friendly Carbonized Bamboo Board for Horse Stalls Horse Stable aplikacji: Stajnia
Rodzaj drewna: Drewno bambusowe Zaletą: Bezpieczeństwo dla konia
Użycie: drzwi wahadłowe Stabilny rozmiar: na twoją prośbę
High Light:

portable horse box stalls

,

stall front grills

Ekologiczna zwęglona deska bambusowa do obory dla koni Stajnia dla koniPrzepisy CEQ wdrażające NEPA wymagają oceny skumulowanego wpływu w procesie decyzyjnym dotyczącym projektów federalnych. Skumulowane skutki są definiowane jako „wpływ na środowisko, który wynika z przyrostowego wpływu działania, gdy jest dodawany do innych przeszłych, obecnych i dających się racjonalnie przewidzieć przyszłych działań, niezależnie od tego, jaką agencję (federalną lub niefederalną) lub osobę podejmuje takie działania” ( 40 CFR 1508,7). Wytyczne dotyczące wdrażania NEPA (ustawa publiczna 91-190, 1970) wymagają, aby agencje federalne określiły granice czasowe i geograficzne, w ramach których oceniliby potencjalne skumulowane skutki działania oraz konkretne przeszłe, obecne i racjonalnie przewidywalne projekty, które zostaną przeanalizowane. Geograficzne granice analizy są różne (np. Lokalne, regionalne) w zależności od powiązanego zasobu i źródła (źródeł) efektu.

Projekty uwzględnione w analizie skumulowanego wpływu opisano poniżej. Niektóre mogą, ale nie muszą odnosić się do konkretnych tematów aktualnych. Chociaż obecnie informacje te mogą być niedokładne, główne źródła wpływu zostały ocenione tak dokładnie i kompletnie, jak to możliwe, z wykorzystaniem dostępnych danych. Ich znaczenie dla konkretnych tematów zasobów jest omawiane lub opracowywane w ramach dyskusji wpływu każdego tematu. Skumulowane skutki uwzględniono w przypadku wszystkich alternatyw, w tym alternatywy braku działania. Poniżej określono obowiązujące aktualne plany i projekty oraz zrealizowane plany i projekty dla GGNRA, pobliskiego Mt. Park stanowy Tamalpais i społeczności w pobliżu GGNRA. Nie uwzględniono projektów zbyt odległych geograficznie od obszaru Planu lub w inny sposób nieuznanych za mogących wywołać efekty, które można racjonalnie oczekiwać, że będą sumować się z efektami Planu.

Obecnie trwa opracowywanie nowego GMP opartego na GMP z 1980 r. Park przewiduje zakończenie ostatecznego planu i EIS w latach 2011–2012. Ten wieloletni proces planowania publicznego zaowocowałby dokumentem przedstawiającym dalekosiężną wizję przyszłości terenów zarządzanych przez NPS w granicach parku. Nowy GMP będzie kładł szczególny nacisk na ziemie dodane od 1980 r., W tym ziemie w hrabstwie San Mateo oraz ziemie, w których warunki lub wiedza na temat wrażliwości zasobów zmieniły się od czasu ukończenia planu z 1980 r. W ramach procesu GMP NPS badałby również długoterminowe lokalizacje obiektów operacyjnych Parku, w tym potrzeby w zakresie konserwacji i bezpieczeństwa publicznego. NPS koordynuje planowanie między planem jeździeckim a aktualizacją ogólnego planu zarządzania.

The Wetland and Creek Restoration in Big Lagoon to wspólny projekt NPS i hrabstwa Marin. Obszar projektu znajduje się na plaży Muir w pobliżu stajni mlecznej Golden Gate u ujścia Redwood Creek Watershed. Obszar projektu obejmuje 38 akrów przybrzeżnych obejmujących cały obszar podmokły, potokowy i nadbrzeżny, rozciągający się od rzeki w dół od autostrady 1 do plaży, w tym niewielką przerywaną lagunę pływową na plaży. Projekt obejmuje trzy elementy: (1) restaurację ekologiczną, (2) modernizacje publicznego dostępu, w tym rekonfigurację istniejącego parkingu oraz (3) wymianę mostu Pacific Way Bridge. Projekt jest w trakcie budowy, a jego zakończenie planowane jest na 2012 rok. Wpływ na budowę ma stajnie mleczarskie Golden Gate; tymczasowe wybiegi zostały zbudowane na północ od miejsca stajni, a wybiegi zewnętrzne zostaną trwale usunięte.

Szczegóły produktu:

1. Długość 3000 mm, 3600 mm, 3800 mm, 4000 mm
2. Wysokość 1800 mm, 2200 mm, 2400 mm
3. Post stojący OD115mm
4. Rama i środkowy wspornik SHS 50x50mm
5. obróbka powierzchni Cynkowanie ogniowe / (czarny, zielony, czerwony itp.) Lakier proszkowy

Szczegóły kontaktu
Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd

Osoba kontaktowa: Vicky You

Tel: +8613833871025

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)