Anping Jinghua Steel Grating Metal Wire Mesh co., Ltd

Producent paneli dla zwierząt hodowlanych i krat stalowych.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyEuropejskie kramy dla koni

Złoty dostawca 2019 łatwa instalacja zainstalować stajnię dla koni z akcesoriami

Orzecznictwo
Chiny Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Certyfikaty
Chiny Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kilka dni temu dokonaliśmy oceny twoich próbek kratek. Ewaluacja była bardzo pozytywna, szczególnie twój spaw spawalniczy!

—— Alon

W końcu otrzymałem stajnię. Cieszę się, że jakość jest taka sama jak w przypadku próbki. Obiecuję, że wkrótce otrzymasz więcej zamówień.

—— Piotr

Twoje usługi są fantastyczne, ponieważ po prostu składam zamówienie w styczniu, a towary dotarły tak szybko.

—— Dariimaa

Im Online Czat teraz

Złoty dostawca 2019 łatwa instalacja zainstalować stajnię dla koni z akcesoriami

Złoty dostawca 2019 łatwa instalacja zainstalować stajnię dla koni z akcesoriami
Złoty dostawca 2019 łatwa instalacja zainstalować stajnię dla koni z akcesoriami Złoty dostawca 2019 łatwa instalacja zainstalować stajnię dla koni z akcesoriami

Duży Obraz :  Złoty dostawca 2019 łatwa instalacja zainstalować stajnię dla koni z akcesoriami

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hebei, Chiny
Nazwa handlowa: JH Horse Stable
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Stajnia
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Szczegóły pakowania: hurtowo
Czas dostawy: 45 dni
Zasady płatności: T / T,, L / C, Western Union, D / P
Możliwość Supply: 50 / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Złoty dostawca 2019 łatwa instalacja zainstalować stajnię dla koni z akcesoriami materiał: Stal ocynkowana ogniowo
Ładuje wykres: Ciężki, średni, lekki aplikacji: Stadnina koni
Usługi: wszystkie typy można dostosować rozmiar: 2,2 mln
High Light:

portable horse box stalls

,

stall front grills

Złoty dostawca 2019 łatwa instalacja zainstalować stajnię dla koni z akcesoriami

Utrzymanie w czystości koni, stodoły i pomieszczeń mieszkalnych jest niezbędne, aby zapewnić im bezpieczeństwo i zdrowie. Gdy boksy nie są odpowiednio czyszczone, mogą przyciągać owady i gryzonie. Brudne kabiny mogą stać się domem dla organizmów chorobotwórczych, które mogą zarazić konie i wywołać u nich choroby. Aby zapobiec występowaniu tych problemów, stajnie muszą być regularnie regularnie czyszczone. Im częściej konie są trzymane w boksach, tym częściej muszą być czyszczone. Na przykład stajnie, w których stale przebywają konie, powinny być czyszczone przynajmniej raz dziennie.

Podczas czyszczenia boksów musisz mieć pod ręką odpowiednie narzędzia. Ponieważ brudne stajnie dla koni zawierają koński mocz i odchody, musisz chronić się przed infekcjami, pokrywając wszystkie otwarte rany. Aby zapobiec tworzeniu się pęcherzy na rękach, noś grube rękawice przeznaczone do pracy fizycznej. Powinieneś również nosić mocne buty, aby chronić swoje stopy. Buty z gumową podeszwą są najlepsze, ponieważ mocz konia nie uszkodzi ich.

Aby usunąć starą pościel z kabiny, potrzebujesz widelca z czterema zębami lub widelca do wiórów. Aby usunąć odchody i inne zanieczyszczenia, będziesz potrzebował łopaty. Powinieneś również przynieść worek na śmieci lub taczkę, aby usunąć odpady ze stodoły. Na koniec pamiętaj, aby zabrać ze sobą nową pościel, aby położyć ją w kabinie.

Ze względów bezpieczeństwa zarówno ty, jak i koń stoisko musi być puste podczas czyszczenia. Jeśli na straganie znajduje się koń, którego planujesz wyczyścić, musisz go wyjąć ze stajni i zabezpieczyć przed rozpoczęciem procesu. Zabezpiecz swojego konia za pomocą ołowianej liny i kantara gdzieś poza stajnią. Powinieneś również usunąć wszelkie siano, wiadra z wodą, wiadra z karmą lub inne przedmioty w kabinie, które mogą stać się przeszkodami podczas czyszczenia.

Po unieruchomieniu konia użyj widelca lub łopaty, aby usunąć starą ściółkę i obornik. Jeśli nosisz rękawiczki, możesz również użyć rąk, aby usunąć zanieczyszczenia. Umieść wszystko usunięte z kabiny na taczce. Upewnij się, że wszystkie miejsca kabiny są dokładnie wyczyszczone, w tym rogi.

Następnie za pomocą miotły lub szczotki zamieść podłogę. Jeśli to możliwe, pozostaw stajnię do wyschnięcia na kilka godzin, pozostawiając otwarte okna i drzwi, aby przyspieszyć proces. Wyrzuć pościel w miejscu daleko od stajni. Jeśli masz kupę błota, pamiętaj, aby przenieść cały materiał usunięty z kabiny na szczyt stosu, zamiast po prostu wyrzucić go na dół.

Kiedy stajnia jest całkowicie czysta i sucha, nadszedł czas, aby ją położyć. Umieść całą czystą pościel na środku pokoju, a następnie równomiernie rozłóż ją na ziemi. Użyj widelca do puchnięcia pościeli wokół krawędzi kabiny, aby zapobiec utknięciu koni podczas toczenia się. Upewnij się, że ściółka jest wystarczająco gruba, aby zapewnić komfort konia, zwłaszcza jeśli podłoga jest wykonana z betonu lub innego twardego materiału. Aby sprawdzić grubość pościeli, stuknij w nią widłami. Jeśli słyszysz, jak widelec uderza o ziemię, pościel prawdopodobnie nie jest wystarczająco gruba.

Szczegóły produktu:

Pozycja Wytrzymała kabina ocynkowana na konie
Inne słowa kluczowe stajnia dla koni / stadnina koni / hodowla koni / kryjówka dla koni
Rozmiar każdego panelu (w * h)

4 * 2,2 m, 3,6 m * 2,2 m, 3 m * 2,2 m, inne rozmiary na zamówienie

Materiał 40 * 40 mm lub 50 * 50 mm
Powierzchnia Ocynkowane ogniowo
Korzyść Łatwe połączenie, NIE ma potrzeby korzystania ze wsparcia
Koń bezpieczny, bez ostrych krawędzi
Wszelkie inne wymagania, prosimy o kontakt.

Szczegóły kontaktu
Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd

Osoba kontaktowa: Vicky You

Tel: +8613833871025

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)